1a

Wilno – Dom Zgromadzenia

W Wilnie jesteśmy od 2001r. Obecnie mieszkamy w domu                  przy ul. Rasų, w którym w latach 1932 – 1934 mieszkał i posługiwał bł. ks. Michał Sopoćko. Tutaj również był namalowany przy udziale św. s. Faustyny obraz Jezusa Miłosiernego. To tu prawie każdego dnia przyjmujemy licznych pielgrzymów, którym staramy się powiedzieć     o Bożym Miłosierdziu.
Posługujemy jako zakrystianki w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, jak również prowadzimy śpiew podczas liturgii oraz adorację Najświętszego Sakramentu w języku polskim i litewskim.
Pracujemy także jako wychowawczynie i katechetki w wileńskim przedszkolu „Uśmiech”; przygotowujemy dzieci z Domu Dziecka     przy ul. Grybo do sakramentów; organizujemy comiesięczne spotkania dla młodzieży.
Siostry posługują również w Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki – organizują środki na utrzymanie hospicjum, pracują w kuchni oraz sprawują duchowa opiekę nad chorymi.

pobrane

 

zsjmwilno@wp.pl

pobrane-1

 

00370 52121090

5 myśli nt. „Wilno – Dom Zgromadzenia”

  1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Drogie Siostry bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego brata Dariusza Ochał z Boreczku Z Polski który w wyniku nieumyślnego wypadku w pracy teraz lezy w stanie ciężkim w szpitalu w Rzeszowie aby Pan Jezus miłosierny go uzdrowił z tego , Drogie Siostry bardzo chciałabym sie pomodlić do Matki Bożej Ostrobramskiej o zdrowie brata ale nie mogę tam być dlatego uprzejmnie proszę o to ze gdyby któras z Sióstr tam była w najbliższym czasie to aby się pomodliła o zdrowie dla Dariusza bóg zapłać Barbara z rodziną

  2. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
    Drogie Siostry, prosimy Was o modlitwę za duszę św. pamięci mojego brata i mojego szwagra Zbigniewa Giedrysa urodzonego w 1943 r. w Wilnie, a zmarłego 9 czerwca 2017 r. w Gdańsku.
    Serdeczne Bóg Zapłać – siostra Zbigniewa Irena z Rodziną i szwagier Andrzej.

  3. Szczęść Boże proszę o modlitwę o łaskę szczęśliwej operacji tętniaka,zdrowia dla Ks.Jerzego.Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ufajmy Panu!