12 komentarzy do “Myślibórz”

 1. Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela Andrzeja z pracy który jest chory na niewydolność płuc i chorą tarczycę, o uzdrowienie ze wszystkich fizycznych chorób, uwolnienie od złych duchów łaskę nawrócenia dla Andrzeja z Gdańska, oraz o o Ochronę przed Korona Wirusem dla niego i jego rodziny.

 2. Gościłem latem u Sióstr Miłosierdzia jadąc rowerem w pielgrzymce indywidualnej po Sanktuariach naszego woj.
  Dziękuję Siostrze przełożonej za nocleg.
  Przesyłam zapisane myśli po uczestniczeniu w wieczornej adoracji z grupą młodzieży uczestniczącej w rekolekcjach.
  Miłosierny Panie

  Dla nas Panie Jezu,
  Co dzień zmartwychwstajesz.
  Dla nas się zrodziłeś,
  Dla nas nauczyłeś.
  W Tobie widzę życie,
  Sens istnienia mego.
  W Tobie widzę drogę,
  Do zbawienia mego.
  Ty w swym Miłosierdziu,
  Ciągle mnie budujesz.
  Ty swym Miłosierdziem
  Godność mą ratujesz.
  To dla Ciebie lepszym,
  Chcę być dziś człowiekiem
  Przez Cię widzieć prawdę
  Mieć ufność bliźniego.
  Widzieć co dalekie,
  Bliskie zawsze chwalić.
  Biorąc co mi dane,
  Nigdy się nie żalić.
  Miłosierny Boże
  Dzisiaj Ci dziękuję,
  Za to co mi dajesz
  I co obiecujesz.
  Chwała niech Ci będzie,
  Wieczne uwielbienie,
  Za nasze człowiecze,
  W świecie tym istnienie.

  andrew 08.2020

 3. Prosze o modlitwę za 37letnia Ale mieszkajaca w Irlandii, mame 8-miesiecznego synka, która od dnia porodu boryka sie z ogromnymi problemami zdrowotnymi- stany zapalne macicy i miednicy powodujace trudnosci w chodzeniu. Na skutek silnych lekow trafila do szpitala psychiatrycznego… Jest w tym cierpieniu bardzo osamotniona i bez wsparcia…

 4. Prosze w int Klaudii misiak i jej rodziny o nawrócenie i przemianę życia dla Klaudii o dar miłości i męstwa i prawdy o wierność przysiedze małżeńskiej dla niej i jej męża Mariusza w int Patryka prosząc dla niego o nawrócenie i przemianę życia o dobra żonę dla niego w int mojej rodziny prosząc o nawrócenie i przemianę życia

 5. Usilnie proszę o modlitwę wstawienniczą do Milosierdzia Bożego o ratunek z sytuacji po ludzku bez wyjścia , z udręki i wyczerpania psychicznego i fizycznego
  Maria

 6. Prosimy o modlitwę w intencji uzdrowienia serduszka 2,5 letniej Marysi. Jezu ufamy Tobie, że cały czas opiekujesz się naszą córeczką i nic złego jej się nie stanie.

 7. Nie wiem gdzie mogłabym poprosic Siostry o modlitwę więc czynie to tutaj. Bardzo proszę o uleczenie Wandy z nowotworu (4te stadium). Panie Jezu ktory wylewasz na nas swa Krew i Wode i karmisz nas Sobą daj Wandzie odnowę ciała aby mogła dalej Cię chwalić i swiadczyc o Twym Milosierdziu.

 8. Jezu Milosierny Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

 9. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Prosze o modlitwę za osobę ,która jest mi bardzo ważna i bliska mojemu sercu .Proszę o uzdrowienie z choroby epilepsji B. oraz uzdrowienie jego relacji w jego rodzinie .
  Dziękuję

 10. Jezu Miłosierny błagam pomoz mojemu bratu wyjść z nałogu i żeby znalazł prace

 11. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam Jezu zacząć wszystko od nowa abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.

 12. Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego, opiekę od zła i błogosławieństwo dla: Ireny, Andrzeja, Jakuba, Justyny, Anety, Janusza, Agaty oraz rodzin: Aleksandra, Piotra, Sławka, Kazimierza, Jana, Marcina, Joanny, Teresy, Iwony, Anny i Sandry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ufajmy Panu!