10 komentarzy do “mail”

 1. Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Karoliny i Damiana. Mają dwie córeczki. Rozwodzą się. Bóg zapłać.

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojego synka Igora,który od 6 roku życia walczy z chorobą nowotworową.Kończą się możliwości leczenia,dlatego błagam o cud uzdrowienia dla niego.
  Mama

 3. Przez serce Maryji proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla Joanny, Jacka, Moniki i rodziców Jolanty, Krzysztofa. O uwolnienie od zniewoleń i zła, które ma wpływ na ich Życie. O ochronę i opiekę Maryji, Aniołów Stróżów i Świętych.

 4. O zmiane planu pracy i o zdrowie dla calej rodziny, a zwlaszcza dla Edeltraudy. O zdanie egzaminow dla Dominika, Davida i Renaty.

 5. O cud uwolnienia I uzdrowienia dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Moniki, Joli i Bartka.
  Za dusze sp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda, Marii.
  O zatrzymanie pandemii.

  Serdeczne Bóg zapłać

 6. Proszę o modlitwę za Małgorzatę, która po wypadku samochodowym jest w stanie ciężkim. Tylko w Bogu nadzieja

 7. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i zbawienia mojej całej rodziny i najbliższych znajomych szczególnie Justyny,o uzdrowienie mojej seksualności abym pokochał Jezusa,o przymnoznie wiary abym miał siłe trwac w abstynęcji zebym znalazł sobie dobrą zone i przyjaciół,o siłe do przezwycięzenia lenistwa duchowego,o łaske uzdrowienia z samotnosci a także aby Justyna powstała z nałogu,aby Wojtek wyleczyl się z depresji.

 8. Szczęść Boże,

  Bardzo prosimy w intencji Synka Teodora,
  który urodził się 4 października o 21.25
  na chwilę obecną przebywa w Szpitalu w Lublinie
  na intensywnej terapii
  – rodzice Gabriela i Rafał

 9. Szczęść Boże,
  proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji łask zdrowia dla mnie (problemy urologiczne) oraz zdrowia dla całej mojej rodziny.
  Bóg zapłać.

 10. Szczęść Boże, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji łask przemiany serc naszych synów i wnuków , łaski cudu pojednania zwaśnionych stron – syna z wnuczką wraz z zięciem oraz łaski zdrowia dla całej rodziny,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.